MENU

Rustykalne wesele w dworku w Goszycach | Zosia i Bartek

Mimo że jako fotograf ślubny od lat jeżdżę na wesela w Krakowie, Brzesku czy Tarnowie, to jeszcze nie zdarzyło mi się być na tak domowej i sielskiej imprezie jak u Zosi i Bartka. Przyrządzone przez rodzinę potrawy oraz roznoszące się po ogrodzie dworku w Goszycach staropolskie pieśni i dźwięki skrzypiec w połączeniu z rustykalnym wystrojem tworzyły niesamowity, trudny do opisania klimat. Zobacz wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Oczywista naturalność wesela w wiejskim stylu

Już od początku przygotowań ślub oraz wesele Zosi i Bartka zapowiadały się wyjątkowo. Panna młoda zrezygnowała bowiem z makijażystki i malowała się sama. Na co dzień nie używa mocnego makijażu i na naturalność postawiła także w najważniejszym dniu swojego życia. Użyła tylko lekkiego podkładu i wyróżniła usta intensywną czerwoną szminką. Dzięki temu nie ukryła swojej urody pod warstwą kosmetyków, a z wyczuciem ją podkreśliła. Zosia zdecydowała się włożyć prostą lecz elegancką suknię, żakiet oraz wianek na głowę, który nadawał kreacji rustykalnego klimatu.

Ślub i chrzest w kościele Bożego Ciała w Krakowie

Para wybrała na ślub przepiękną, gotycką Bazylikę Bożego Ciała w Krakowie. Zbudowana na przełomie XIV i XIV wieku wyróżnia się zapierającymi dech w piersiach ołtarzami oraz największymi organami w Krakowie. Uroczystość była podwójnie emocjonująca, ponieważ powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak” towarzyszy chrzest córeczki nowożeńców – Kai. Najlepszym dowodem na wyjątkowość tamtych chwil są łzy szczęścia Bartka, które pojawiły się, gdy ksiądz polewał główkę maleństwa.

Jak zorganizować rustykalne wesele?

Z tego korepetycji mogliby udzielać Zosia i Bartek. Ich kluczem do sukcesu było wyjątkowe miejsce na zabawę weselną, domowe wypieki, tradycyjna muzyka oraz humory gości, które składały się na niesamowitą atmosferę. Wesele odbyło się w ogrodzie zabytkowego dworku w Goszycach. Stoły zdobiły zrobione przez rodzinę i przyjaciół potrawy – od dania głównego, przez tort, aż po wino. Nie zabrakło także ogniska oraz stonowanych rustykalnych dekoracji. Wystarczy jeszcze dodać, że nowożeńcy z bliskimi bawili się w rytmach staropolskich melodii.

Fotograf ślubny Kraków, Tranów Brzesko

Planujesz najpiękniejszy dzień w swoim życiu? Szukasz fotografa ślubnego w Krakowie, Brzesku, Tarnowie i okolicach? Chcesz, aby Twoje fotografie ślubne były pamiątką na całe życie? A może marzysz o niepowtarzalnej sesji narzeczeńskiej? Napisz do mnie:

Zainspiruj się zdjęciami z rustykalnego wesela Zosi i Bartka w dworku w Goszycach

CLOSE