MENU

Ślub i wesele glamour – Pałac Goetza w Brzesku | Natalia i Tomasz

Ależ to był ślub! Niezwykły klimat Pałac Goetza w Brzesku, oszałamiająca kreacja panny młodej, niezapomniany pierwszy taniec nowożeńców, doskonałe humory gości i zabawa do samego rana na parkiecie. Zainspiruj się fotografiami z eleganckiego ślubu Natalii i Tomka i zobacz, co to znaczy mieć ślub w stylu glamour.

Gdy rzeczywistość splata się z bajką

Po chwili pojawiła się u szczytu schodów w cudownej, prostej, koronkowej sukni, która podkreślała jej naturalne piękno. Natalia nie potrzebowała wymyślnych ozdób. To ona była ozdobą, a barkowe wnętrze pałacu tylko dodatkiem. Schodząc powoli po zabytkowych, drewnianych schodach, wyglądała olśniewająco. A na dole czekał Tomek zapatrzony w nią  – największy skarb swojego życia.

Pałac Goetza – idealne miejsce na wesele w stylu glamour

Niewiele jest na mapie małopolski tak wspaniałych miejsc na ślub i wesele w stylu glamour jak Pałac Goetza Okocimskich w Brzesku. Jego wnętrze jest bogate, a przy tym eleganckie. Pełne wyszukanego stylu wolnego od nadmiernego przepychu i wylewającego się zewsząd tandetnego złota. Przechadzając się po nim aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu popadał w ruinę.

Kameralność wielkiej chwili

Pałacowa kaplica została wyremontowana w spójnym wiedeńskim stylu. Jest wyrafinowana a przy tym skromna i niewielka. Dzięki temu panuje w niej niepowtarzalna atmosfera intymności. Spore okna i wysokie sufity sprawiają natomiast, że nie czuć w niej ani trochę ciasnoty. Ta kameralna sala to doskonałe miejsce, aby w obecności najbliższych zwieńczyć przysięgą wyjątkowe uczucie.

Przeżyłam coś wyjątkowego

Wesele Natalii i Tomka w Pałacu Goetzów Okocimskich było także dla mnie wyjątkowym wydarzeniem. I choć byłam już na dziesiątkach ślubów, ten zajmie w mojej pamięci szczególne miejsce. To dlatego, że to właśnie tu lata temu w odrapanych ścianach pałacu rozpoczęła się moja przygoda z fotografią. To właśnie tu robiłam pierwsze poważniejsze zdjęcia i to właśnie tu pokochałam to, co robię.

Cóż, najwyraźniej magia Pałacu Goetzów potrafi łączyć miłością nie tylko nowożeńców…

Fotograf ślubny Kraków, Tarnów Brzesko

Szukasz fotografa ślubnego w Brzesku, Krakowie, Tarnowie i okolicach, który w wyjątkowy sposób uwieczni Twój wyjątkowy dzień? Napisz do mnie.

Zobacz zdjęcia z wesela glamour Natalii i Tomka w Pałacu Goetzów Okocimskich

Jeśli szukasz więcej inspiracji na ślub w plenerze zobacz relacje ze ślubu w Zamku Dubiecko.

CLOSE