MENU

OPINIE KLIENTÓW

Skromnie stwierdzam, że nie lubię pisać o sobie.
Zachwalanie siebie byłoby czymś nieprzyzwoitym w mojej opinii, dlatego bardzo mi miło kiedy chcecie dzielić się swoimi odczuciami co do mojej pracy w tak pięknych słowach.

Poplotkujmy trochę o mnie!

Ania i Jacek

Bardzo profesjonalna fotograf, która jednocześnie potrafi stworzyć świetny klimat, sympatyczną atmosferę, jak i uchwycić najlepsze momenty. Na jej zdjęciach ślubnych wszyscy goście są uśmiechnięci, a zdjęcia z sesji zachwycają barwami, światłem i umiejętnością zatrzymania chwili w kadrze aparatu. Ogromny talent, wielki zapał i pełen humoru uśmiech! :) Gorąco polecamy!

Asia i Grześ

Współpraca z tak fantastyczną osobą jaką jest Klaudia była dla nas czystą przyjemnością. Z jednej strony profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność a z drugiej strony pełna swoboda, przesympatyczna atmosfera i mnóstwo uśmiechu. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, czujne oko i kadry, które zachowają nasze wspomnienia na zawsze :) Klaudia potrafi uchwycić wspaniałe chwile i emocje, a przy tym być zupełnie niewidoczna. Z czystym sercem polecamy każdemu!!

Paulina i Michał

Cudowna współpraca! Klaudia robi mega profesjonalną robotę! Jesteśmy z mężem zachwyceni efektem pracy Klaudii. Super reportaż, sesja przed i poślubna. Genialny album! Wszystko w terminie! Polecamy wszedzie i każdemu! Dziękujemy za piękną pamiątkę z tak wyjątkowego dnia w naszym życiu ☺

Justyna i Maciek

1. Profesjonalizm
2. Talent
3. Pasja
4. Komunikatywność

Jeśli połączymy wszystkie te cechy, to wyjdzie nam przepis na idealnego fotografa i właśnie takim fotografem jest Klaudia.
Skorzystanie z jej usług było świetnym wyborem i jeśli tylko będzie ku temu kolejna okazja to na pewno skorzystamy jeszcze raz!

Nie może być tutaj innej oceny jak 11/10. Gorąco polecam! 👍

CLOSE